Zapraszamy od obejrzenia galerii   
PALLADIUM TO 1700 M2 POWIERZCHNI NA KTÓREJ MOŻESZ ZORGANIZOWAĆ WYJĄTKOWY EVENT    

Kontakt

Rezerwacje

 

W kasie biletowej Palladium możecie Państwo zakupić bilety na spektakle oraz koncerty organizowane w Palladium, Klubie Hybrydy i Klubie Proxima.
Wybierając opcję Kup Bilet na stronie Palladium, po dokonaniu wyboru spektaklu, daty oraz miejsc zostają Państwo automatycznie poproszeni o dokonanie płatności wybierając uprzednio rodzaj banku, w którym posiadają Państwo konto.
Jeśli preferują Państwo płatność gotówką lub kartą w kasie Palladium prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny w celu rezerwacji.
Po rezerwacji telefonicznej, oraz mailowej mają Państwo możliwość dokonania przelewu za zakupione bilety, już bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego.
Prosimy osoby, które zakupiły bilety on-line na naszej stronie internetowej , aby przy odbiorze biletów w kasie miały ze sobą wydrukowane potwierdzenie zakupu biletów. Prosimy o uważne sprawdzenie wyboru miejsc przed ich zakupem.
Osoby spóźnione na spektakl będą wpuszczane na widownię na wolne miejsca na parterze lub balkonie, aby nie przeszkadzać pozostałym widzom. Po przerwie będą mogły zająć swoje miejsca.
 
Rezerwacja Biletów:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Rezerwacja biletów grupowych:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Dane do przelewów za bilety :
Fundacja Na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego „Universitatis Varsoviensis”
Ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa
NIP 526-00-21-527
Bank Millennium 81 1160 2202 0000 0000 6394 5141
 
W tytule przelewu prosimy wpisać :
Imię i Nazwisko lub Nazwa Firmy
data, godzina i nazwa spektaklu
Ilość biletów * cena
 

Jesteś tutaj:

Home Rezerwacje

Kontakt

Teatr Palladium, Bileteria Palladium
ul. Złota 9, Warszawa
tel: (22) 827 70 49
godz 12.00 - 19.00
poniedziałek - niedziela
Fundacja Universitatis Varsoviensis Proxima Hybrydy Samsung XL Energy drink eBilet ISIC