Zapraszamy od obejrzenia galerii   
PALLADIUM TO 1700 M2 POWIERZCHNI NA KTÓREJ MOŻESZ ZORGANIZOWAĆ WYJĄTKOWY EVENT    

Wynajem

Teatr Palladium

PALLADIUM to nie tylko znane i popularne miejsce, gdzie od lat organizowane są najważniejsze koncerty w Warszawie.
PALLADIUM, to również scena teatralna, która ruszyła  w lutym 2011 roku !
Teatr jest poszerzeniem oferty PALLADIUM o prezentację spektakli teatralnych zachowując  dotychczasowy profil działalności koncertowej.
TEATR PALLADIUM,  liczy 620 miejsc na widowni,  stał  się pod tym względem  jednym z największych teatrów w Warszawie i największym prywatnym teatrem w Polsce.  Scena  ma 8 metrów  głębokości i 12 metrów szerokości .
Widownia posiada również balkon, z którego jest bardzo dobry widok na scenę.
Formuła teatru impresaryjnego pozwala na dużą różnorodność prezentowanych spektakli. Idealna lokalizacja w samym Centrum (ul. Złota 9) , doskonały dojazd (stacja Metro Centrum ,  14 linii autobusowych) oraz bliskość ogólnodostępnych parkingów pod PKiN są dużym atutem nowej sceny. Działalność  teatru zainaugurował  wielki, teatralny HIT  ( ponad 500 spektakli w całej Polsce w niecałe dwa lata), spektakl autorstwa Jana Jakuba Należytego pt. „ANDROPAUZA -męska rzecz ! zdecydowana  odpowiedź na „Klimakterium” – można go było oglądać w Warszawie od lutego 2011. Teatr Palladium w maju  2011 zaprezentował  również światową prapremierę spektaklu dla dzieci pt. „MAGICZNY SKLEP Z ZABAWKAMI”, będącego połączeniem magii, tańca i muzyki. Od tego czasu zagraliśmy już blisko 200 różnych  spektakli dla dorosłych jak i najmłodszych .  Wierzymy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a różnorodność prezentowanego repertuaru trafi w gusta szerokiej grupy naszych widzów.  W Teatrze Palladium, który jako kino ma wspaniałą historię (był pierwszym kinem w Polsce, w którym pokazano kolorowy film Walta Disneya „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” a podczas Powstania Warszawskiego to tutaj pokazywano kroniki powstańcze) nawiązaliśmy  również do historii w wieczorze muzycznym w reż. Andrzeja Rozhina pt. „PIOSENKI W STARYM KINIE”, prezentującym największe przeboje przedwojennego kina i kabaretu. Był on grany w sezonie 2011/2012. W ramach promocji baletu i upowszechniania kultury wysokiej dla najmłodszych  udało nam się stworzyć  unikalną w skali kraju baletową  scenę  Teatru Palladium, w ramach której prezentujemy familijne spektakle baletowe : „JEZIORO ŁABĘDZIE”, „DZIADEK DO ORZECHÓW”, „KSIĘŻNICZKA SZEHEREZADA I PIRACI”, „KOPCIUSZEK” oraz „NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI BALETOWE”, „TANECZNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA” oraz „KSIĘŻNICZKA SZEHEREZADA I PIRACI”, które wyreżyserowała i do których stworzyła choreografię   Anna Wujkowska.  Na naszej scenie wystawiamy premierowe spektakle komediowe w gwiazdorskich obsadach, lektury szkolne, bajki dla dzieci, znakomite polskie kabarety (m.in. Ani Mru Mru, Hrabi, Kabaret Moralnego Niepokoju, Neo-Nówka, Paranienormalni, Limo, Smile, Zenon Laskowik …)  oraz  inne  interesujące  spektakle i produkcje,  które zostały wyprodukowane przez Teatr Palladium oraz teatry i agencje teatralne w Polsce. Pełną listę naszych propozycji znajdziecie Państwo na stronie internetowej teatru. Naszą ostatnią produkcją, która zrodziła się z marzeń o wyjątkowym spektaklu jest pierwszy w Polsce fabularny spektakl iluzji pt. „CZARODZIEJ” autorstwa Wojtka Rotowskiego z przepiękną muzyką Wojtka Kostrzewy, który łączy w sobie elementy magii, oryginalnej animacji i video mappingu, cyrku, pirotechniki, lotów i lewitacji i wielu innych zaskakujących elementów.   
Zapraszamy do TEATRU PALLADIUM z nadzieją, że spędzicie Państwo z nami niezapomniane chwile radości, wzruszeń i dobrego nastroju!
Zapraszam!
Dyrektor Teatr Palladium Maciej Wilk
 
 

Galeria Wnętrz

Jesteś tutaj:

Home Teatr Palladium

Kontakt

Teatr Palladium, Bileteria Palladium
ul. Złota 9, Warszawa
tel: (22) 827 70 49
godz 12.00 - 19.00
poniedziałek - niedziela
Fundacja Universitatis Varsoviensis Proxima Hybrydy Samsung XL Energy drink eBilet ISIC